menusearch
roshdnews.com

از چاوز پرتغال تا سپاهان اصفهان همچنان به دنبال استعداد مازندرانی

از چاوز پرتغال تا سپاهان اصفهان همچنان به دنبال استعداد مازندرانی
از چاوز پرتغال تا سپاهان اصفهان همچنان به دنبال استعداد مازندرانی

به گزارش رشد نیوز،مهدی عبدی مهاجم این روز های باشگاه پرسپولیس مد نظر یک باشگاه پرتغالی قرار گرفته است و خود او نیز بدش نمیاید که فوتبالش را در جایی به غیر از ایران دنبال کند و خودش را به عنوان لژیونر جدید فوتبال ایران در پرتغال معرفی کند.

 

مهدی عبدی که میتوان گفت موفقیتش را مدیون گل سه امتیازی اش برابر استقلال است که در اولین حضورش با پیراهن پرسپولیس موفق به باز کردن دروازه استقلال شد و در آن بازی پرسپولیس با گل 3 امتیازی عبدی به برتری رسید و از آن به بعد نام عبدی بر سر زبان ها افتاد و محبوب طرفداران قرمز پوش شد.

 

میتوان عبدی را در کنار دیگر بازیکنان جوان پرسپولیس قرار داد که از همه ی آنها موفق تر عمل کرد و حتی در برخی از بازی ها توسط کادر فنی از ابتدا برای قرمز پوشان به میدان رفت.

 

مهدی مهدی خانی،محمد شریفی،سید محمد احسان حسینی،علی جودکی از جمله جوانانی بودند که همزمان با عبدی در پرسپولیس حضور داشتند که عبدی از آنها سبقت گرفته و بیشتر از همه نظر کادر فنی تیمش را به خودش جلب کرد.

 

مهدی عبدی پیش از دریافت پشنهاد از چاوز پرتغال از دیگر تیم پرتغالی یعنی ریوه آوه پرتغال تیم سابق مهدی طارمی نیز پیشنهاد دریافت کرده بود که با مخالفت کادر فنی در پرسپولیس ماندگار شد و هم اکنون نیز کادر فنی بازهم با جدایی او مخالف است و این روز ها نیز پیشنهاد جدیدی از باشگاه سپاهان اصفهان دریافت کرده است که هم اکنون نیز این باشگاه مهاجم اصلی خودش را یعنی مقانلو را نیز از پرسپولیس به خدمت گرفته است و دوست دارد مجددا از این باشگاه پر طرفدار پایتخت خرید مهاجم داشته باشد.

 

باید دید در انتها عبدی در نبود لوکادیا و قیمت های بالای مهاجم های موجود در بازار مانند آل کثیر،علیپور و یا زاهدی در پرسپولیس باقی می‌ماند و یا به فکر رفتن به پرتغال و یا اصفهان را در سر دارد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر