menusearch
roshdnews.com

شریفی این بار در نساجی و زیر نظر مربی سابق

شریفی این بار در نساجی و زیر نظر مربی سابق
شریفی این بار در نساجی و زیر نظر مربی سابق

به گزارش رشد نیوز،محمد شریفی بازیکن با استعداد بوشهری سابق باشگاه پرسپولیس که بعد از درخشش در تیم ملی امید ایران و باشگاه سایپا به پرسپولیس پیوسته بود سال‌‌‌‌های ناموفقی را در باشگاه قرمز پوش پایتخت تجربه کرد و ترجیح داد امسال از این تیم جدا شود و راهی نساجی مازندران بشود.

 

محمد شریفی رد پست هافبک بازی ساز خودش را به فوتبال ایران معرفی کرد ولی بد شانسی او زمانی بود که متوجه شد در مقطعی به پرسپولیس آمده است که این تیم هافبک‌‌‌‌های بازی ساز متعددی را دارد که از جمله ی آنها می‌توان به بشار رسن عراقی و احمد نوراللهی اشاره کرد.

 

البته بعد از جدایی این بازیکنان سر شناس نیز باز هم به شریفی در پرسپولیس بازی نرسید تا اینکه همه متوجه سیاست کادرفنی باشگاه پرسپولیس قرار بگیرند که این کادرفنی علاقه ی زیادی به بازی دادن به بازیکنان زیر 23 سال ندارد و شریفی در کنار خودش نیز شاهد عدم موفقیت دیگر بازیکنان جوان این تیم نیز بود.

 

البته همراه با شریفی،علی شجاعی نیز از این شرایط ناراضی بود و هر دو آنها ترجیح دادند که به باشگاه دیگری بروند که درآنجا شانس بازی کردن آنها بالا تر باشد که آنها باشگاه نساجی را انتخاب کردند که البته شجاعی قبل از حضور در پرسپولیس در همین نساجی توپ میزد.

 

و در آخر طی این چند روزه گذشته اتفاق جالبی که افتاد این بود که مطهری مربی سابق پرسپولیس به عنوان سر مربی و در راس کادرفنی نساجی قرار گرفت که باید دید آیا این مربی باز هم سیاست هایش در پرسپولیس که عدم بازی دادن به بازیکنان جوان هست را ادامه میدهد و یا در تیم نساجی سیاست دیگری دارد و قطعا طبق فشار‌‌‌‌های کمتری که در باشگاه نساجی نسبت به باشگاه پرسپولیس هست میخواهد به جوان ها و از جمله شاگردان سابقش یعنی شریفی و شجاعی اعتماد کند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر